גג סולארי

מהו גג סולארי?

מה זה גג סולארי?

גג סולארי הוא גג שמותקנת עליו מערכת סולארית מקצועית, הממירה אנרגיה מהמשאב העצום בעולם. מהשמש. ידידותי לסביבה, והכי משתלם שיש. כוחה של השמש כמשאב טבעי ועוצמתי, מאפשר ייצור חשמל ירוק, כמות האנרגיה האדירה הנמצאת בקרני השמש שנשלחות לארץ, יחד עם העובדה שהאקלים בישראל מאפשר כמות יפה של שעות שמש בכל יממה, הופכת את יצור האנרגיה הסולארית לערכית ביותר ולהזדמנות כלכלית מבטיחה ובטוחה.

תרשים - מהו גג סולארי

 

יש חדש תחת השמש, וזה הזמן שלך ליהנות ממנו

מדינת ישראל עושה מאמצים רבים בשנים האחרונות לעודד ייצור פרטי של אנרגיה סולארית באמצעותץ התקנת מערכות סולאריות. היתרונות הם רבים והמדינה למעשה עוסקת פחות ופחות בייצור חשמל ונהנית מהעודפים של הייצרנים החדשים – בעלי הגגות הסולאריים. התקנת גג סולארי מאפשרת לך להפוך לייצרן ולהנות מהכנסה ובטחון כלכלי.

גג סולארי – להיות מאושרים עד הגג ובזכותו

לנו בחברת בי פיור סולאר יש את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם, את הגב הכלכלי ואת כל הידע הנדרש כדי ליצור עבורך מציאות הרמונית של שפע כלכלי ולהביא אותה עד אליך – אל החיים שלך. צוות המומחים של החברה מיומן בהתאמה אישית לכל לקוח מפרטיים ועד לארגונים מובילים במשק ובתעשייה תוך מתן פתרונות באיכות ביצוע גבוהה ביותר.

כלקוח שלנו תהנה מטיפול כולל ומלא של כל תהליך ההסדרה של הרשויות ועד ניטור ואחזקה של המערכת הסולארית לטווח הארוך. כמו כן תוכל להינות מחוסנה הכלכלי של החברה ולקבל שירות ליווי בנקאי עם ריביות אטרקטיביות להקמת המערכת. בתהליך העבודה תבין מהר מאוד שיש איתך חברת בוטיק שלוקחת אותך אישית יד ביד אל העתיד שחלמת.

אנחנו מזמינים אתכם להיות מאושרים עד הגג ובזכותו!
התקשרו עכשיו ותאמו פגישת ייעוץ
08-9108855

אנחנו מזמינים אתכם להיות מאושרים עד הגג ובזכותו

מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.​

בואו לפגישת ייעוץ וקבלו תכנית עסקית ללא עלות!

מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.​