מערכות סולארית

חושבים על השקעה במערכות סולאריות?

השקעה בהקמת מערכות סולארית לייצור חשמל הפכה לפופולרית מאוד בישראל מסיבות רבות. השמש הישראלית בשילוב טכנולוגיות חדישות ושטחי בניה מאפשרים לקהל הישראלי להנות מהשקעה מניבה. השינוי בהסדרה והסרת החסמים הרגולטוריים הפכו את השקעה במערכת הסולארית לכדאית ופשוטה.  למעשה, התקנת מערכת סולארית מאפשרת לכם להוזיל או לקבל פטור מתשלום חשבון החשמל, לייצר חשמל ולמכור אותו לחברת החשמל ואפילו למשתמשים אחרים סביבך.

ההכנסה הכספית מהתקנת מערכות סולאריות מובטחת ל-25 שנה לפחות בהן חברת החשמל מתחייבת לרכוש מכם את החשמל שתייצרו – שלא דורשמת מכם סיכון רב ומאפשרת שימוש נכון במשאבים שעומדים לרשותכם: השמש והגג. אך לפני שתקבלו החלטה, חשוב שתזכרו: ההכנסה כאן ל25 שנים וכך גם המערכת. בחירה בחברה שתקים עבורכם מערכת איכותית ותספק לכם בטחון לאורך שנים באמצעות שירות טוב ואמין, שימוש בחומרים איכותיים, אמצעי ניטור, תחזוקה ובקרה תבטיח לכן תשואה גבוהה ושקט נפשי.

אנחנו מציעים ללקוח מעטפת רחבה של שירותים ומנהלים עבור הלקוח את כל התהליך משלב בדיקת ההיתכנות וההסדרה, מציאת פתרונות מימון, הקמת מערכת וניהול ותחזוקה שוטפת. הלקוחות שלנו נהנים ממערכת סולארית שמספקת להם הכנסה ל 25 שנה, להוזיל את עלויות החשמל וליהנות מביטחון כלכלי. 

המודל הייחודי שלנו מאפשר לכם להחזיר את ההשקעה כולה וליהנות מתשואה משמעותית ללא סיכון. הצטרפו עכשיו למהפכת האנרגיה הירוקה, העתיד הוא לא בשמיים, הוא בשמש ואנחנו ניקח אתכם לשם.

חברת בי פיור סולאר - מערכות סולאריות

חברת בי פיור סולאר מקבוצת BPURE היא חברה יזמית המובילה את תחום האנרגיה הסולארית בישראל. כחלק מקבוצת BPURE ובאמצעות חברת תעשיות אנרגיה בע"מ אנו מבצעים פרויקטים מורכבים בתחום האנרגיה הסולארית לגגות של בתים פרטיים, מבני מסחר ותעשייה, מבנים חקלאיים, מפעלים ועוד ומשמשים כספק רשמי שלמשרד הביטחון וחברת החשמל.

אנחנו מציעים ללקוח מעטפת רחבה של שירותים ומנהלים עבור הלקוח את כל התהליך משלב בדיקת ההיתכנות וההסדרה, מציאת פתרונות מימון, הקמת מערכת וניהול ותחזוקה שוטפת. הלקוחות שלנו נהנים ממערכות סולאריות שמספקות להם הכנסה ל 25 שנה, להוזיל את עלויות החשמל וליהנות מביטחון כלכלי. המודל הייחודי שלנו מאפשר לכם להחזיר את ההשקעה כולה וליהנות מתשואה משמעותית ללא סיכון. הצטרפו עכשיו למהפכת האנרגיה הירוקה, העתיד הוא לא בשמיים, הוא בשמש ואנחנו ניקח אתכם לשם.

תהליך העבודה שלב אחרי שלב

שימו מים
השאר עלינו

נפגש ונכיר, נקבל ממך תעודת זהות, העתק חשבון חשמל ותעודת היתר למבנה.

חתימה טובה
לכל השנה

נחתום על הסכם. הבירוקרטיה עלינו –  זריחת השמש עליך.

החשמל בשבילך
המתח עלינו

אנחנו נטפל בהגשה וקבלת אישור PV של חברת החשמל, כולל הגדלת הספק במידת הצורך.

ואיך אפשר
בלי בנק?!

ליווי לאישור מימון בנקאי להתקנת המערכת, המבטיח לשנות את עתידך הכלכלי.

השמש עולה
קדימה לעבודה

בניית תכנית פריסה, אישורי בטיחות, התקנת פאנלים וממירים, דיווח לרשויות.

מחברים אותך
לשמש

נציג של חברת חשמל יגיע אליך ויבצע את חיבור המערכת!

ברוך הבא
למערכת השמש

המונה יתחיל לפעול ואנחנו נבצע מעקב אחר ביצועי המערכת.

אנחנו מזמינים אתכם להיות מאושרים עד הגג ובזכותו!
התקשרו עכשיו ותאמו פגישת ייעוץ
08-9108855

אנחנו מזמינים אתכם להיות מאושרים עד הגג ובזכותו

מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.​

בואו לפגישת ייעוץ וקבלו תכנית עסקית ללא עלות!

מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.​